Audio Technica AT-LPW40WN
Prijs per stuk
Status product: Beschadigde doos, maar product in absolute nieuwstaat
1 op voorraad
Let op: Beschadigde doos, maar product is in absolute nieuwstaat.
- Volledig handmatig met riemaandrijving en twee snelheden: 33-1/3 en 45 toeren
- Instelbare dynamische dwarskrachtcompensatie
- Professioneel resonantiedempend draaiplateau van gegoten aluminium met rubberen mat
- Rechte toonarm van carbon met hydraulisch gedempte armlift en armsteun met vergrendeling
- Geïntegreerde omschakelbare phono-voorversterker voor phono- of line-level-output
Specificaties
| Soort | Twee snelheden, volledig handmatig |
| Motor | DC-servomotor met snelheidscontrole |
| Aandrijfmethode | Riemaandrijving |
| Snelheden | 33-1/3 toeren, 45 toeren |
| Wow en flutter | < 0,15 % WRMS (33 RPM) bij 3 kHz |
| Signaal-ruisverhouding | > 60 dB |
| Uitgangsniveau | Voorversterker: “PHONO”: 4,0 mV nominaal bij 1 kHz, 5 cm/sec Voorversterker “LINE”: 200 mV nominaal bij 1 kHz, 5 cm/sec |
| Phono-voorversterker | 35 dB nominaal, met RIAA-correctie |
| Voedingsvereisten | 100 tot 240 V, 50/60 Hz |